Mimarlık Hizmetleri

Müteahhit firmalara mimari ve statik, mekanik, elektrik ve asansör projeleri çizmek ve belediyeden yapı ruhsatı almaktır.

Projelerini gerçekleştirirken müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip, onlara sadece birer bina değil, çağdaş, modern, konforlu, estetik ve olabildiğince ekonomik birer yaşam alanı sunma amacı taşımaktadır.

Bu doğrultuda; lüks konuttan endüstriyel tesislere, dekorasyondan toplu konut projelerine kadar gerçekleştirdiği çeşitli ölçekli projelerde aynı zamanda sektörün tanınmış ve değerli firmalarıyla kurduğu çözüm ortaklıkları ile başarılı projelere imza atmıştır.

Mühendislik Hizmetleri

Hat Gayrimenkul bünyesinde faaliyet gösteren proje birimi, her biri konusunda uzman, genç ve dinamik kadrosu ile farklı disiplinlerde projeler üretmektedir.

Donanım ve yazılım olarak doğru, kaliteli, çabuk ve etkin bir tasarım hizmeti sunabilecek altyapıya sahip olan ekip, sektördeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte ve bu yenilikleri en doğru şekilde mühendislik hizmetlerine yansıtmaktadır.

Hat Gayrimenkul proje birimi, hizmet vermeye başladığı 2008 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde, kaliteden taviz vermeden yürüttüğü proje hizmetleri ile sektöründeki öncü firmalardan biri olmanın haklı gururunu taşımaktadır.